המלצות גולשים

"שמעתי כל כך הרבה סיפורים על אנשים שאכלו קש "מהעלק" אינסטלטור שהגיע אליהם אז החלטתי לעשות סקר מקיף לפני שאני סוגר עסקה. למזלי נתקלתי באתר שלכם במקרה  ובאמת מצאתי בקלות את מה שחיפשתי – בעל מקצוע אמיתי שייתן לי את מלוא השירות תמורת הכסף שאני משלם לו . תודות לכם זה מאחורי"

משה דנינו , גבעתיים

"תמיד שיגע אותי שאף פעם לא ידעתי להעריך כמה יעלה לי תיקון אינסטלציה קל וכל פעם הרגשתי שדופקים אותי במחיר. למזלי חבר המליץ לי על האתר, הוא אמר שאני אוכל למצוא בעל מקצוע אמיתי במחיר הוגן, ומשה לא טועה!! באמת מצאתי בקלות אחלה אינסטלטור מתל אביב."

אפי ירושלמי, תל אביב

"אתמול קרה לי הסיוט הכי גדול של מישהו שגר בקומה האחרונה בבניין. לדייר מהקומה הראשונה נסתם הצינור שמוביל את המים של מכונת הכביסה ואתה חוזר מיום עבודה כדי לגלות שכל הדירה שלך מוצפת!!! כן זה ממש מבאס אבל טוב שהשותף שלי הכיר את האתר שלכם ועוד באותו ערב הגיע אלינו אינסטלטור ופתר את הבעיה ואפילו לא לקח לנו כסף על זה שהוא הגיע תוך שעה מהשיחה" .

חיליק מנחם, נתניה

"אני מאלו שממש סקפטיים לגבי כל הקשור בהשארת פרטים באינטרנט אבל מזל שהפעם חרגתי מהרגלי. הייתה לי סתימה במקלחת ושבוע התקלחתי שהמים מגיעים לי עד הקרסול, ממש מגעיל, אז באמת חשבתי לעצמי שאין לי מה להפסיד והשארתי פרטים. עוד באותו ערב כבר יכולתי להתקלח נורמלי וזה עלה הרבה פחות ממה שציפיתי."

אסתר גלעד, באר שבע

"לצערי נכוותי מספיק מחאפרים שקראו לעצמם אינסטלטורים, אז החלטתי הפעם לבדוק המלצות לפני שאני מזמין. אישתי סיפרה לי שמשהי מהעבודה שלה הזמינה אינסטלטור דרך האתר וקיבלה שרות מעולה ומקצועי, אז נכנסתי גם ולא האמנתי באיזו קלות מצאתי בעל מקצוע אמיתי, הוא ממש שינה לי את הסטיגמה."

ראובן גרשמן, יהוד

"בעלי ואני חיפשנו בנרות אינסטלטור אמין. יש לנו סתימה בכיור כבר בערך חצי שנה, כל פעם אנחנו מזמינים אינסטלטור שלוקח לנו הון תועפות על רבע שעה עבודה והסתימה חוזרת. חבר של בעלי המליץ לנו על האתר הזה וכבר באותו יום שנרשמנו חזרו אלינו כל מיני בעלי מקצוע. בחרנו לבסוף באחד שהיה זמין וקרוב והוא הגיע במהירות האפשרית. אמר לנו מה הבעיה, פתח, תיקן, החליף חלקים, הגיע ממש לעומק התקלה ולכל העבודה הזו לקח אפילו פחות ממה שלקחו תמיד. תודה לכם!"

רונית כהל, חיפה

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904