תיקון צנרת ללא כל מאמץ

;פתיחת סתימה בכיור

עומד בפני תיקון צנרת? כל הסיבות והדרכים לתקן

אומרים כי שום דבר לא שורד לנצח, ובכל מה שקשור לצנרת, האימרה הזו אכן תקפה. גם צינורות הם בעלי נטייה להישחק, להתפוצץ וכו'. תיקון צנרת נעשה באופן ספציפי לכל סוגי הצינורות שכן ישנם חומרים רבים מהם וכל אחד זקוק לטיפול שונה. מהן הנסיבות שיצריכו תיקון ובמה העניין כרוך? הכול אצלנו במדריך האינסטלטורים.

פיצוצים בצנרת – סיבות ותיקונים

כל צינור עלול להתפוצץ מסיבה שונה לחלוטין. כשמדובר על צנרת נחושת או מתכת, כשהמים זורמים מהם בטמפרטורות מאוד נמוכות למשל, הם עלולים לקפוא ולפוצץ את המערכת. הדבר אומנם לא כל כך נפוץ בארצינו החמה אך בהחלט ניתן להתקל במקרים כאלה במדינות קרות מאוד.

מה כלול בדרך כלל בתיקון מערכות ממתכת? לצערם של בעלי בתים שאתרע מזלם, הדבר איננו פשוט כל כך. העניין כרוך בעבודה די מסובכת עבור השרברב הממוצע ולכן גם לא כל האינסטלטורים יוכלו להגיש את עזרתם עבור תיקון צנרת מסוג זה. חברות רבות ימליצו להחליף את המערכת לצנרת הפלסטיק הנפוצה שיש הכול כמעט בכל בית וניתנת לתיקון על ידי כל שרברב.

הצינורות התפוצצו ויש לך הצפה של מים בבית? זקוק בדחיפות לשירותיו של קבלן אינסטלציה מקצועי? לפני הכול, כדי לעצור את פרץ המים, חפש את השיבר הראשי של מערכת האינסטלציה בבית וסגור אותו. לאחר מכן, ערוך השוואת מחירים מהירה והזמן שרברב מוסמך אל ביתך להערכת המצב ומתן הצעת מחיר.

בעיקרון יש להבדיל בין פיצוצי צנרת שהתרחשו בתוך הקירות לבין פיצוצים שקרו מתחת לרצפה. המקרה הראשון הוא הפשוט מביניהם בעוד שהשני מסובך יותר ועלול להצריך הרמה של חלק מהבלטות ולעיתים גם החלפתן במקרה של נזק. יש אנשים שאף יבחרו לבלות את ימי התיקונים בבית חלופי מאחר ותנאי המחייה עלולים להיות לא קלים.

תיקון בצנרת על ידי שרברבים מוסמכים

אתה לא איש מקצוע מוסמך? חבל על המאמץ שלך לנסות ולתקן את הצנרת לבד. קבל פניות והצעות מחיר מעולות דרך האתר בחינם לגמרי, במהירות הבזק וללא כל התחייבות מצדך! מלא את הטופס פה באתר ונמצא לך שרברב מעולה.