תיקון נזילה

נזילה

רוצה לדעת איך לבצע תיקון נזילה בעצמך?

בשירותים המים זורמים באופן קבוע ולא בא לך עדיין לקרוא לאינסטלטור? תיקון נזילה באסלה באופן עצמאי הוא לא עניין מסובך או מורכב מדי. כל מה שצריך זה קצת זמן פנוי, סבלנות ולהשתדל שלא להיגעל… ובמקרה הכי גרוע, אם זה לא יצליח, תמיד אפשר לקרוא לשרברב מנוסה ומוסמך. שנתחיל?

תיקון נזילה באסלה

ראשית כדאי לציין שנזילות בניאגרות הן המון פעמים בזבוז משווע של מים. מעבר לעובדה שחשבון המים שלך צפוי להתנפח למימדים עצומים, לא חבל על המים? לכן, זה איננו עוד אחד מהמקרים שסובלים דיחוי. יש לטפל בבעיה בדחיפות ואפשר אפילו לנסות לעשות זאת לבד.

ממה נגרמות הנזילות? בדרך כלל כתוצאה ממיכל ניאגרה מוצף או מאטם שידע ימים טובים יותר. פעמים רבות תהיה נזילה שיהיה קשה מאוד לעלות עליה ורק תשלומי המים יראו אותה כשכבר יהיה מאוחר מדי לחסוך במים. אם יש בך חשד שכזה, כל מה שצריך לעשות הוא להציץ במד המים הביתי כאשר כל הברזים בבית סגורים. אם הוא זז, רוב הסיכויים שאכן יש נזילה.

איך מתקנים נזילה באסלה? בעיקרון יש להבדיל בין שני סוגים של ניאגרות, מפלסטיק ומחרס. בשני המקרים אם מדובר באטם שנשחק יהיה צורך להחליף אותו וניתן לעשות זאת בקלות. אך לעיתים הגומיה איננה הגורם לנזילה אלא המצוף שבניאגרה. במקרה שכזה יש לנסות ולחזק את הבורג שמחובר אל הצינור ממנו יוצאים המים על ידי סיבוב ימינה עם כוון השעון.

מה חשוב לזכור בעת תיקון נזילה? לא לעבוד ללא כפפות גומי, לנעול נעליים למניעת החלקה, ולוודא שאין ילדים קטנים מתרוצצים בחדר האמבטיה שעלולים להיפגע מעבודות האינסטלציה שאתה מנסה לעשות בכוחות עצמך…

עזוב אותך מתיקון נזילות והשאר את העבודה המלוכלכת למומחים! איך מוצאים אותם? זה ממש פשוט. מלא את הטופס הקצר כאן בתחתית העמוד ותוכל להנות מפניות של חברות אינסטלציה ושרברבים מוסמכים לעבודות כמו שיחרור סתימות, תיקון נזילות, שאיבות ביוב וכו' וגם הצעות מחיר מפתיעות. השירות שלנו ניתן לך בחינם ואיננו מחייב מבחינתך!