שירותי גילוי נזילות מים – לחסוך בעלויות ולא באיכויות

בדיקת אינסטלציה

יש הצפה בדירה? הזמן אינסטלטור לביצוע גילוי נזילות מים

לא תמיד במקרה של טפטופים ונזילות יהיה קל לאבחן בצורה מיידית מהו המקור שלהם ואיך הכול התחיל. בעוד שיש בעיות אינסטלציה שיהיה אפשר לאתר ולתקן בקלות, אחרות יצריכו התערבות מקצועית וטכניקות מתקדמות. יוצאים לך בבית מים מהרצפה? גלה הכול על החידושים הכי חמים בתחום של גילוי נזילה.

גילוי נזילות מים – הדרכים והשיטות

כל חברת אינסטלציה עושה שימוש בשיטות שונות של איתור נזילות, כשיש פשוטות יותר ואחרות שהן יותר מורכבות. הנה חלק ממה שכל שרברב ישקול למען המטרה:

  • סקירה של כל מערכות המים בבית – כל גילוי נזילה מתחיל מסריקה של הצינורות בבית. זאת משום שאין מקום אחד יחיד בו יכול להיות פיצוץ. מערכות המים הביתיות הן רבות וכוללות בין היתר מערכת ביוב, צינורות מובילי מים של מערכת ההסקה והמיזוג של הבית, צינורות מי השתייה וכו'.
  • בדיקה מקיפה יותר – אך יש מקרים שגם סריקה מלאה לא חושפת את מקור הבעיה. עם זאת, אם בעבר היה צורך לשבור קירות כדי להגיע לצנרת, הרי שהיום פותחו מנגנונים מאוד מפותחים כגון סריקה באמצעות מצלמות מיוחדות, בדיקות טרמיות וכדומה.

גילוי נזילה על ידי סריקה טרמית

עבור מה היא משמשת בעיקר? לסריקה הטרמית כמה מטרות: לאבחן נזילות שמקורן ברצפה, בדיקה של מערכת הביוב, חשיפה של נקודות לא אטומות, וכשלים או פגמים בצנרת ובמערכת האינסטלציה כולה. באמצעות הבדיקה הטרמית ניתן להגדיר האם הבעיה היא פנימית, כלומר מתוך המערכת עצמה, או חיצונית ולמשל מכניסה של גשם מן הגג והתקרה.

כך או כך, גילוי נזילה הוא לא עניין של מה בכך ויש להקפיד שהבדיקות והתיקונים נעשים על ידי חברה מוסמכת ואמינה שלא תבזבז לך את הזמן ואת הכסף.

גילוי נזילות מים בצ'יק צ'ק!

מחפש אינסטלטור מבריק שיפטור אותך מכל בעיות הצנרת? נשמח לעזור לך למצוא אותו. השאר אצלנו באתר כמה מפרטיך האישיים ונפנה שרברבים מובילים ואמינים ישר אליך לקבלת הצעות מחיר מיוחדות לגולשי האתר בחינם לגמרי, במהירות האפשרית וללא כל התחייבות מצדך!