צנרת נחושת – לדעת יותר ולחסוך בגדול

צנרת נחושת

יש לך צנרת נחושת בבית? בוא לגלות עוד עליה

אף על פי שצנרת מנחושת היא מהעתיקות ביותר שיש, היא עדיין נחשבת לאיכותית ועמידה. אך בשל מחירה הגבוה, קשה למצוא אותם היום בבתים רבים והרבה אנשים מעדיפים לעשות שימוש בצינורות פלסטיק ועוד. אם יש לך בכל זאת צנרת נחושת בבית או שאתה שוקל להתקין כזו, הנה כמה דברים שכדאי שתהיה מודע אליהם.

צנרת נחושת – מה אתה יודע עליה?

  • היא נחשבת למערכת הישנה ביותר. כיום היא נדירה יחסית לימים עברו ולא רבים בוחרים לנצל אותה עבור הבית או המבנה אותו הם בונים.
  • אם אתה מתכוון לרכוש מערכת מסוג זה כדאי שתדע כי היום אין הרבה שרברבים שידעו להתקין אותה וגם לטפל בה בעת הצורך ובמידה ותהיינה תקלות. משום שהביקוש אליה הלך וקטן עם השנים, אינסטלטורים רבים העדיפו להתמחות בעבודה עם סוגי צנרת אחרים ולא לבזבז את זמנם על צנרת נחושת שממילא נדירה ולא תספק להם עבודה מרובה.
  • במקרים בהם נדרשות עבודות צנרת ותקלות שונות ובהעדר אינסטלטור מומחה שידע לטפל בעניין, ניתן ולעיתים גם עדיף להחליף את הצנרת באחרת ומסוג שונה.
  • צנרת מנחושת היא איכותית משום שהיא גמישה ונוח לעבוד איתה.
  • היא משמשת גם עבור התקנת מזגנים ולא רק כמערכת להובלת מי רחצה או שתייה.
  • לא פעם הזהיר משרד הבריאות מפני שתיית מים מצינורות נחושת שכן הנחושת עלולה לחלחל למים ולגרום למחלות ובעיקר לבעיות במערכת העיכול אצל ילדים או זקנים שהמערכות שלהן רגישות ופגיעות יותר לזיהומים.
  • צינורות חלופיים שיש היום הם צנרת pvc, פלדה, ברזל, פלסטיק וכדומה. לפני התקנה של מערכת חדשה יש להזמין שרברב לקבלת יעוץ, מידע על היתרונות והחסרונות של כל סוג, עלויות, אופן תחזוקה והחלפה במקרה הצורך וכו'.

לפני שבונים ולפני שקונים, משווים מחירים! הצטרף לקהילת הגולשים המרוצים של מדריך האינסטלטורים שמצאו שרברב מהר, ללא כל מאמץ והכי חשוב במחיר מעולה. מלא את הטופס כאן בתחתית העמוד ותהנה מפניות של חברות מובילות ואמינות והצעות מחיר מפתיעות לגמרי בחינם וללא כל התחייבות מצדך!