פתיחת סתימות בצנרת – האיכות משתלמת

פתיחת סתימות בצנרת

סתימה בצנרת – עשה ואל תעשה

בעיות ותקלות קורות כל הזמן ולכולם. השאלה היא איך מתמודדים איתן וכיצד לומדים את השיעור הנכון כתוצאה מזה שהן התרחשו. סתימה בצנרת שלא יודעים איך למנוע עלולה לגרום לנזקים ובעיקר להקשות על חיי היום יום כשלא ניתן להתרחץ, לשטוף כלים, לעשות כביסה ועוד. הנה כל מה שכדאי ולא כדאי לך לעשות לגבי פתיחת סתימות בצנרת.

סתימה בצנרת

כדי למנוע סתימות צריך קודם כל לזכור להשאיר תמיד את חורי הניקוז נקיים מלכלוך שיכול לרדת למטה ולסתום את צינורות המים.

אם יש לך נטייה לנשירת שיער כבדה למשל, חשוב לאחר כל מקלחת לאסוף את השיער ולהשליכו לפח. אותו החוק רלוונטי גם עבור השלכת פסולת בכיור המטבח. פסולת של מזון יכולה לכלול לא רק מוצקים אלא גם נוזלים סמיכים כמו שמן ואפילו קפה. בנוסף, לפני הפעלת מכונת הכביסה, ודא כי אין חול, ניירות, שערות או לכלוך אחר בכיסי הבגדים.

שיטה יעילה למנוע חדירה של שאריות מזון ולכלוך אל הצנרת בכיור המטבח היא לרכוש מסננת קטנה שתתאים לחור הניקוז של המים. בצורה כזו כל הזבל יאסף לאותו מקום וישאר שם עד שתפנה אותו לפח.

מה עושים?

קודם כל מזמינים שרברב. כמו לגבי כל בעל מקצוע אחר שתזמין את שירותיו, מומלץ שלא להעסיק סתם כל אחד שהכרת ברחוב. יש לך בעיות צנרת? קבל פניות והצעות מחירים, השווה בין חברות האינסטלציה הרבות, קבל חוות דעת וכו'.

ברוב המקרים פתיחת סתימות בצנרת כרוכה בלחץ מים חזק המוזרם אל תוך המערכות הסתומות. במספר השניות שנמשכת פעולה זו, כל צנרת מוציאה מתוכה את כל שאריות הזבל שהושלכו אליה בטעות והיא חוזרת להיות שוב נקייה ומוכנה לשוב ולבצע את עבודתה נאמנה. אפשרות נוספת היא לזרז את התהליך עם חומר לפתיחת סתימות להקלה על הלחץ ולמענה מיידי לתקלה.

פתיחת סתימות בצנרת במחירים מיוחדים

שחרר את הסתימות בקלות על ידי הזמנת שרברבים מומחים לביתך במחיר מצויין! מלא את הטופס כאן למטה ותוכל להנות מפניות והצעות מחיר של אינסטלטורים מוסמכים בהקדם האפשרי, ללא כל מאמץ או התחייבות מצדך, ולא פחות חשוב, בחינם!