פתיחת סתימות ביוב בדרך הפשוטה ביותר

פתיחת סתימות ביוב

כך תבצע פתיחת סתימות ביוב בקלות

ריח רע של ביוב הוא לא משהו שניתן לסבול לאורך זמן ולעיתים אף לא לכמה דקות. לארומה הלא נעימה ובטח שלא אטרקטיבית הזו יש נטייה לחדור ולהשתלט על כל הבית; על המזון, על הבגדים וקשה שלא לקבל בחילה או לאבד את התאבון כשיש הצפת ביוב בסביבה. לצערך זה קרה גם לך? זה הזמן לברר לגבי פתיחת סתימות בביוב ושרברבים מומחים.

פתיחת סתימה בביוב – האם אפשר לבד?

תמיד אפשר לנסות להסתדר באופן עצמאי לפני שמזמינים שירותי פתיחת סתימות ביוב. אך חשוב לזכור כי אם אין ברשותך ידע נרחב בנושאי אינסטלציה, יכול להיות שתגרום נזק אפילו גדול יותר ממה שהיה מלכתחילה. ובכל זאת, יש כמה דברים שתוכל לעשות בעצמך למען פתיחת סתימה בביוב.

אם לא מדובר בהצפה מאסיבית ובנזק בלתי הפיך לצנורות הביוב או המים, הדבר הראשון והנפוץ ביותר הוא לנסות לשחרר את הסתימה בכיור או באסלה באמצעות פומפה. הפומפה יעילה במקרים של סתימות לא קשות מדי כאשר אין פגיעה רצינית בצינורות או מערכת המים. לפני השימוש בכלי הזה רצוי לשפוך סודה לשתייה בתוספת חומץ או מים כדי להמיס ולשחרר את הפסולת מן הצנורות.

אם כל נסיונות פתיחת סתימות ביוב שלך עלו בתוהו, זה בדיוק הרגע למצוא חברה אמינה ומנוסה שתשלח מטעמה שרברב לטיפול בתקלה. לנותן שירות מקצועי יהיה את כל הציוד, המכונות והכלים שיסייעו לו בעבודתו. יש לציין שבתום העבודה חשוב לקבל תעודת אחריות ופירוט על העבודה שנעשתה.

פתיחת סתימות בביוב – מה עושים האינסטלטורים?

עד היום פותחו מגוון של טכניקות יעילות הכל נושא פתיחת סתימה בביוב. מהן המקרים שיצריכו אינסטלטור? קודם כל, ייתכן והיה פיצוץ בצנרת או שבר בצינורות. זה יכול לקרות כתוצאה מחדירה של שורשי עצים אל הצינורות, סתימה רצינית בביוב ועוד. ודאי שאת פינוי העץ לא תוכל לבצע לבד אלא תזדקק ליד מקצועית ומכשירי עבודה רציניים.

כדי לפתוח סתימות ביוב גדולות, עושים היום שימוש בעיקר בביובית. הביובית היא למעשה משאית בעלת מערכת שאיבה איכותית ואפקטיבית בהוצאת הלכלוך והפסולת וניטרול ריח הביוב הנורא. הביובית נודעת כיעילה בשחרור סתימות לזמן ארוך ולא כפעולה זמנית ולכן רבים מעדיפים להזמין אותה כבר בהתחלה במקום שרברב רגיל. בעבודה איתה לא מצטבר לכלוך מסביב שכן היא אוגרת הכול לתוכה וחוסכת זמן יקר של ניקיונות לאחר פתיחת החסימה.

פתיחת סתימות ביוב במחירים מעולים

הגעת למסקנה המתבקשת שיש צורך בשאיבת ביוב יסודית על ידי אנשי מקצוע? אתר אותם ממש כאן במדריך האינסטלטורים! השאר כמה פרטים לצורך יצירת קשר בטופס שבתחתית העמוד ונוכל להפנות את כולם אליך במהירות המירבית, לגמרי בחינם וללא כל התחייבות מצדך. רוצה להנות ממבצעים חסרי תקדים? אז קח יוזמה ונתחיל בעבודה…