פתיחת סתימה בכיור ברגע!

;פתיחת סתימה בכיור

כך תבצע לבד פתיחת סתימות בכיור

שאריות האוכל של אתמול נותרו בכיור וכעת נוצרה סתימה? כדאי לטפל בעניין במהירות. פתיחת סתימה בכיור איננה עניין מורכב אם יודעים כיצד לעשות זאת נכון אך במידה ומזניחים אותה היא עלולה לגרום לנזק רב וברוב המקרים היא לא מטפלת בעצמה ונפתרת לבד. אז קדימה, קח קצת סודה לשתייה ונתחיל בעבודה!

פתיחת סתימה בכיור באחת שתיים ושלוש!

לפני שנתחיל, בוא ונבדוק אם יש ברשותך את כל הכלים ואמצעי המיגון הדרושים לך. לא תוכל לבצע שום פתרון לפני שיש לך את הבאים:

  • כפפות – משום שיש להגן על הידים תמיד ובמיוחד כאשר עובדים עם חומצות מסוכנות. במגע עם חומרים טיבעיים הכפפות פחות הכרחיות אך עדיין כדאי ללבוש אותן כדי לא לגעת בטעות בעיניים או הפנים כשיש שאריות של חומר על הידיים.
  • פומפה – כל ילד קטן יודע שבלי פומפה טובה יהיה קשה מאוד לבצע פתיחת סתימות בכיור. הפומפה יוצרת את הוואקום והלחץ שמשחררים את הסתימה.
  • סודה לשתייה, חומץ, מים, מלח, חומצות – תמיד כדאי לנסות לשחרר סתימות קודם כל תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולא מזיקים כגון סודה לשתייה וחומץ. ערבוב שלהם יצור תמיסה מיוחדת שיש לשפוך בצינורות הכיור. זה יקל על פעולת הפומפה והסתימה תפתח בקלות וביעילות.

עם זאת, לא תמיד שילוב של סודה לשתייה עם חומץ או של מלח עם מים יעזור. במקרים כאלו לא תהיה ברירה אלא לקפוץ לחנות ולהביא חומצה מיוחדת עבור פתיחת סתימה בכיור. לחומצות הללו יש ריח מאוד חריף ולכן יש להמנע מלנשום את האדים שלהן. הן נחשבות ליעילות מאוד אך יש לזכור להשמר ממגע עם העיניים ולשטוף היטב את הידיים לאחר השימוש.

אז איך בעצם עושים את זה? זה פשוט. כשמניחים את הפומפה על גבי חור הניקוז של הכיור יש לוודא כי היא עוטפת אותו לגמרי כדי שייוצר הוואקום. יש להרטיב מעט את הכיור טרם תחילת העבודה כדי שהפומפה תידבק לכיור בצורה מירבית. יש לעשות בה שימוש על ידי לחיצות מטה ומעלה מספר פעמים עד שניתן לראות כי הסתימה נפתחה.

אם אתה רוצה לשמור שהכיור לא ייסתם כדאי להימנע מלזרוק זבל לתוכו ולהקפיד להשליך אותו אל הפח מיד לאחר כל הכנת מזון במטבח. בנוסף, השתדל לשפוך מים רותחים אל חור הניקוז אחת לשבוע-שבועיים. המים יחטאו את הצינורות וימנעו סתימות עתידיות.

פתיחת סתימות בכיור על ידי אינסטלטורים

ניסית שוב ושוב לשחרר את הסתימה אך דבר לא הועיל? ייתכן ויש לך בעיה רצינית יותר בצנרת. חסוך זמן יקר של שיטוטים באתרי אינטרנט או דפי זהב! מלא את טופס ההפנייה הקצר פה באתר ונשלח אליך שרברבים ושירותי אינסטלציה מתקדמים בחינם, במהירות וללא כל התחייבות מצדך.