פיצוץ בצנרת

פיצוץ בצנרת

מקרה חירום? צרה צרורה? הצנרת התפוצצה ואתה עומד חסר אונים מול זרם בלתי פוסק של מים ולא יכול לעשות דבר? עצה קטנה ממדריך האינסטלציה המלא, ואחריה עצה נוספת.

פיצוץ בצנרת – מה לעשות במקרה חירום

פיצוץ בצנרת משתייך לקטגוריית "אחד המצבים המלחיצים שיכולים לקרות ביומיום, בבית או במשרד", פיצוץ בצנרת בדרך כלל מתרחש ללא כל הודעה או התראה מוקדמת, ברוב המקרים בזמן הכי לא נוח וגורם לבהלה ולבלאגן לא קטן.

אז מה אפשר לעשות כשזה כבר קורה? כמובן שצריך לקרוא מיד לאיש מקצוע שיגיע כמה שיותר מהר ויתקן את הצינור הפגום או חלק ממנו באחד, אבל מה עד אז? הפעולה המתבקשת (שאגב ניתן לעשות אותה די בקלות ולא צריך להיות מומחה כדי לבצעה) היא לפשוט לעצור את זרימת המים על יד ניתוק האספקה.

אז זה צעד החירום שכל אחד מסוגל לעשות בעצמו, כך ניתנת האפשרות להרוויח זמן מבלי שהבית, החצר או כל מבנה אחר יוצף והמים יעלו על גדותיהם, לאחר שנעצרה אספקת המים אפשר להסדיר את הנשימה, להוריד את סף הלחץ, לנסות לחשוב בבהירות ולפעול תוך שיקול דעת וברוגע.

מה לעשות לאחר מכן?

אם יש לך אינסטלטור קבוע, בעל מקצוע שאתה מכיר זמן מה, שקיבלת ממנו שירות בעבר אז זה קל יחסית – פשוט מרימים טלפון וקובעים, נכון לא תמיד הוא יהיה פנוי להגיע באותו רגע או אפילו באותו יום אבל אפשר לפחות לנסות.

אם האינסטלטור לא עונה, אם הוא עסוק בעבודות אחרות, אם הוא בדיוק יצא לחופשה או אם פשוט אין לך אינסטלטור קבוע יש פתרון נוסף – לחפש אחר איש מקצוע שיוכל לבוא ולתקן את הבעיה וזו כבר בעיה בפני עצמה.

יש לכם נזילות בצנרת ללא הפסקה? איך מוצאים אינסטלטור אמין, פנוי ושלא ידרוש מחיר מופקע על ההגעה, הבדיקה והתיקון? איך עושים זאת במהרה, כאשר הזמן הולך ודוחק והלחץ והדאגה מאיימים להשתלט שוב?

הפתרון לפניך, זהו מדריך אינסטלציה מלא – הפורטל המקיף ביותר לעבודות אינסטלציה ובו ריכזנו ביעילות לנוחותך את מיטב אנשי המקצוע תחת קורת גג אחת, הירשם ותקבל את המידע והשירות הנחוץ לך במהירות האפשרית, לפי אזור ועיר וללא תשלום.