מבחר עבודות צנרת באתר אחד!

עבודות צנרת קולאז'

האם עבודות צנרת זה מה שאתה חושב שזה?

אם חשבת תמיד שהתקנת צנרת מסתיימת בכך וגמרנו, כדאי שתהרהר בכך שוב. אף מערכת לא שורדת לנצח ובנוסף עלולים להיגרם לה נזקים כתוצאה מכל מיני גורמים חיצוניים שלא בשליטתנו כלל. לכן, גם צנרת יש לתחזק באמצעות עבודות צנרת כגון איטום, חיטוי, בידוד, שאיבות ביוב וכדומה. הכנו עבורך רשימה שכוללת חלק מהעבודות וגם קצת על כל דבר.

העוסקים בטיפול בצינורות, שיחרור סתימות ועוד נקראים אינסטלטורים (או בשמם השני, שרברבים). יש לציין כי לא כל איש מקצוע ידע להתמודד נכונה עם כל בעיה ויש סוגי התמחויות גם במקצוע כמו אינסטלציה. בנוסף, לעיתים רבות יש צורך להפעיל ציוד מאסיבי או מיכשור כבד במיוחד ויש לדעת להתנהל איתו במיומנות ובמקצועיות ולא כולם מוסמכים לכך.

עבודות צנרת הן עולם ומלואו

כפי שציינו למעלה, מעבר להתקנת מערכות צנרת לכל בית חדש שנבנה יש כמה וכמה פעולות שנלוות להקמת המערכת, ולדוגמא:

  • חיטוי – המים שעוברים בצינורות נושאים עימם לא מעט פסולת, אבנית ושאר צ'ופרים שמפריעים לעבודת המערכת ולפעילות השוטפת שלה. משום כך יש לבצע חיטוי של קווי המים המובילים במקרים מיוחדים של זיהומים, חיטוי וניקוי של מאגרי מים חמים ועוד.
  • בידוד – אתה משלם כסף רב בכל חודשי החורף למען חימום המים. לא חבל שהצינורות המובילים אותם לא ישמרו את החום ויקלו על הדוד המתאמץ? הבידוד נועד בדיוק בשביל לשמר את החום והאנרגיה וגם כדי להגן על אנשים שנמצאים או עובדים בסמוך לה שלא ייכוו או יפגעו בדרך אחרת.

בידוד הוא אף חשוב יותר כשהצינורות נמצאים מעל פני האדמה שכן הם חשופים לחום הקיצוני של הקיץ או הקור המקפיא בחורף המשפיעים ישירות על טמפרטורת המים.

גם שרברבים יוצאים במבצעים!

זקוק לשירותים מקצועיים ולא יודע מה בדיוק או מאיפה להתחיל? אל דאגה! מלא את הטופס פה באתר ונוכל להפנות אליך אינסטלטורים, קבלני ביוב וכדומה לכל עבודת צנרת ולקבלת הצעות מחיר טובות בחינם לגמרי, ללא התחייבות מצדך ובמהירות האפשרית.