מבחר חברות אינסטלציה מכל רחבי הארץ

אינסטלטור

מצא חברות אינסטלציה בקרבת איזור מגוריך!

כמעט כל אדם בשלב כזה או אחר זקוק לשירותים של חברת אינסטלציה; אסלות וכיורים שצפויים להיסתם כל כמה זמן ויש לשחרר אותם, פיצוצים בצנרת הביוב שגורמים לריח לא נעים ולעוגמת נפש לא קטנה וכו', אך לעיתים גם נסיבות טובות קוראות להן ולדוגמא התקנת צנרת בבית חדש שבונים. לא מוצא חברות אינסטלציה אמינות ליד הבית? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

כך תאתר חברת אינסטלציה טובה

אם אתה חושש ששרברבים יעבדו עליך ויגבו ממך כסף רב על עבודה רשלנית, אתה לא לבד. הפחד הזה מוביל רבים לערוך סקרים מקיפים על חברות אינסטלציה, השוואות מחירים יסודיות ובירורים רבים לגבי המלצות, ביקורות וחוות דעת בקרב לקוחות קודמים שלהם.

אז איך מוצאים חברת אינסטלציה שלא תוליך אותך שולל, שתגיע בזמן ותבצע כל עבודה במהירות, ביעילות ובאיכות בלתי מתפשרת? בדיוק כך:

  • תאר את התקלה בצנרת שאתה חווה בפני הנציג שיענה לך לטלפון. ברוב המקרים תתבקש להשאיר מספר פרטים ויחזרו אליך כעבור זמן מה. בדוק כמה זמן אתה מחכה עד לקבלת יעוץ מאינסטלטור מוסמך. סביר להניח כי הזמן שתמתין לו בציפייה ליד הטלפון יעיד משהו על הזמן שתיאלץ לחכות לו בבית עד שיגיע לתת שירות.
  • שים לב: האם היחס שאתה מקבל בעודך עימו על הקו הוא אדיב? האם הוא סבלני וקשוב או שאיננו נתן לך לסיים משפט אחד?
  • אחרי שתקבל את המחיר המוערך עבור השירות לו אתה זקוק, לא יזיק להיכנס לכמה פורומים או אתרים באינטרנט ולבדוק האם קיבלת מחיר הגיוני או מעבר לכל דמיון. אפשר גם לברר בקרב חברים ומשפחה כמה הם שילמו על עבודות אינסטלציה דומות בעבר.

חברות אינסטלציה יוצאות במבצעים!

זקוקים בדחיפות לתיקון או החלפת אסלה? הצנרת נוזלת והמחירים בשמים? תתפלא, אך גם לשרברבים יש תקופות חלשות וגם הם יוצאים במבצעים חסרי תקדים הרבה פעמים במשך השנה. רוצה לדעת עליהם לפני כולם? השאר כאן במדריך האינסטלטורים מספר פרטים ליצירת קשר ונוכל לאתר אותם עבורך ולהפנות אותם היישר אליך במהירות הבזק, בחינם לחלוטין וללא כל התחייבות מצדך!