למצוא שירותי פתיחת סתימת ביוב בתוך מספר דקות

פתיחת סתימת ביוב

פתיחת סתימת ביוב היא עסק מסריח, אך נוכל להקל עליך לפחות במחיר ובשירות

ביוב יכול להיסתם באזור כללי כמו רחוב שלם, או באזור יותר ממוקד כמו כיור האמבטיה או האסלה. לכל התקלות מעין אלו יש לנו פתרון מהיר עבורך ללא תשלום או התחייבות, בדמות הטופס בתחתית העמוד: יש למלא את פרטיך האישיים, ומיטב המומחים יחזרו אליך תוך זמן קצר.

איך בכלל נסתם הביוב?

ביוב יכול להיסתם מכמה וכמה סיבות, הנפוצות שבהן הן הורדת חפצים באסלה, כגון מגבונים לחים, תחבושות היגייניות וכו', או שורשי עץ אשר גדלים ומתרחבים אל תוך מערכת הביוב. בכל מקרה, פתיחת סתימת ביוב על ידי אינסטלטור כנראה ותפתור את הבעיה לטווח הקצר, אך בדרך כלל מקור התקלה הוא גדול יותר ומגיע ממערכת הביוב המרכזית, לכן רצוי למצוא את מקור הבעיה האמיתי ולהזמין שירותי ביובית במידת הצורך.

לשם כך, קיבצנו עבורך במערכת את מיטב האינסטלטורים ומפעילי הביוביות בארץ. כל שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך בטופס בתחתית העמוד, ובעלי המקצוע הרלוונטיים יתקשרו אליך בהקדם האפשרי. השירות ניתן בחינם.

ביוב סתום הוא לא רק סרחון עצום

פרט לריח הנוראי, ביוב סתום יכול לעלות על גדותיו ולהוות מכשולים להולכי רגל, ובמקרים קיצוניים אף לקשיים בתנועה בכביש. מעבר לכך, הוא מביא עימו מאות מחברינו, המקקים, אל פני השטח, וגורם ל"צפיפות אוכלוסין", במיוחד בערים הגדולות והעמוסות. אותם מקקים מביאים איתם צבא של חיידקים וצי של מחלות.

לפיכך, פתיחת סתימת ביוב היא חיונית לא רק עבור חוש הריח שלנו, אלא לכל המערכת החיסונית. מעבר לכך, גלישת ביוב ומקקים אל פני השטח פוגעת גם במערכת האקולוגית שלנו, כך שלא רק אנחנו נפגעים מכך, אלא גם ידידינו, הצמחים ובני דודינו, בעלי החיים.

מהם הפתרונות?

כפי שציינו קודם, במקרים ממוקדים ניתן להזמין אינסטלטור מומחה בתקלות של פתיחת סתימות שיוכל לתת לך טיפים מקצועיים למניעת סתימות דומות בעתיד. אם מדובר במקרים יותר חמורים, ניתן להזמין שירותי ביובית, שיפתרו את התקלה באמצעות לחץ מים ואוויר. ניתן גם למצוא שירותי ביובית המשתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה.

השתמש עכשיו בשירות החיפוש שלנו ללא התחייבות או חיוב, ותן לסרחון ולג'וקים לחזור לביוב.