למצוא במהירות שרברב לכל תקלה

שרברב

מתי תצטרך להזמין שרברב וכיצד לנהוג כשהוא מגיע?

בד בבד עם תחזוקה של כל בית או מבנה חדש ואטרקטיבי ככל שיהיה, מגיע גם הצורך לטפל בבעיות לא נעימות ואף מעיקות כגון נזילות, סתימות בצנרת, פיצוצים ובעיות אינסטלציה אחרות. בהנחה שלא עשית קורס שרברבים, כל תקלה שכזו לא תותיר לך ברירה אלא להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין שיחליף ויתקן את כל מה שצריך. כך תדע שהגיע הזמן ותוודא כי שהוא עושה עבודה טובה.

שרברב לכל מקרה

מומחיותו של כל בעל מקצוע בתחום היא לדעת להתמודד עם תקלות במערכת צינורות המים והביוב. המקרים הבאים הם סימנים מובהקים לכך שאתה זקוק לו:

  • נזילות או רטיבות מהתקרה – מהתקרה מטפטפים מים או מצטברים עליה כתמי רטיבות ועובש מבלי שיורד גשם בחוץ? ייתכן וקרה פיצוץ בצינור. במקרה כזה אין להמתין אפילו דקה! עובש שהוא עניין מסוכן מבחינה בריאותית ונזילה שתחמיר מהתקרה עלולה גם להציף את כל הבית במקרה של הזנחה ממושכת.
  • ביוב מוצף – קם בבוקר ומריח ריח חריף של ביוב? יש סיכוי גבוה שיש לך הצפת ביוב בסביבה. בעיה מסוג כזה אף פעם לא נעלמת מעצמה. חברה מנוסה תגיע במהרה עם ציוד ומכשירים לשאיבת ביוב, סילוק מי השופכין ותיקון הצנרת.
  • תשלומי מים גבוהים – לא תמיד כל תקלה תראה לעין. לעיתים תהיינה נזילות במקומות שלא נוכל לעולם לראות. איך בכל זאת תוכל לדעת שמשהו לא בסדר? דרך חשבון המים שאתה משלם. אם לפתע תגלה עלייה דרסטית בתשלומי המים שלך, סימן שאיפשהו יש פוצוץ והמים זורמים סתם ללא מטרה.

איך מוצאים שרברבים ומה לבדוק

  • חשוב! לא מתחילים בעבודה עד שבודקים שבידיו של השרברב שהזמנת תעודת הסמכה המאשרת לו לעסוק בעבודות אינסטלציה.
  • שרברבים מנוסים אמורים לדעת כיצד לאתר את מקור הנזילה באמצעות בדיקת של כל מערכות המים (מיזוג האוויר, הביוב, צינורות המים הרגילים וכדומה).  גם אם יש צורך בבדיקה יסודית ומקיפה יותר ישנן היום מצלמות מיוחדות שמסייעות לכך ואין הכרח להרוס קירות או לשנות את פני הבית לחלוטין לצורך העניין.
  • קח בחשבון שעבודות מעין אלה שלא בשעות העבודה ולמשל באמצע הלילה או בשבתות וחגים יעלו לך הרבה יותר כסף מאשר במהלך היום. לכן לא כדאי לדחות את מה שראית בבוקר בתקווה שזה יעלם אלא להזמין בהקדם שירותי שרברבות לביתך.
  • תעודת אחריות מכל שרברב היא חשובה ביותר ותוקפה לא אמור להיות פחות מחצי שנה.

אתה בעיצומם של החיפושים אחר אינסטלטורים בראשון לציון, בבאר שבע או אפילו בחיפה? חסוך כסף וזמן של חיפושים אחר חברות אמינות ושרברבים! אנו באתר רוצים לסייע לך למצוא אותם בקלות, במהירות ולגמרי בחינם. השאר אצלנו כמה פרטים אישיים ונשלח אותם ישר אליך לקבלת יעוץ ופרטים נוספים וגם הצעות מחיר הכי משתלמות שיש!