כל המומחים בתחום איתור נזילות מים

תיקון נזילה

איתור נזילות בבית כל מה שרציתם לדעת יחד עם הצעות מחיר משתלמות במיוחד, ממלאים פרטים ומקבלים הצעות מחיר בכל אזור בארץ, שירות מקצועי 24 שעות ביממה ע"י האינסטלטורים הטובים בישראל.

נזילות בבית זה מעצבן, המים נוזלים בסלון, בחדר, באמבטיה או בכל מקום אחר? לא נעים, לא יודעים מה לעשות? איך מאתרים את הפתרון? אצלנו בפורטל הכנו עבורכם מדריך קצר שבסופו תוכלו לקבל מאיתנו הצעות מחיר מהמומחים בתחום.

פעם בשביל לפתור את התקלה היה צריך לעקור רצפות, לשבור קירות ולהגיע אל הבעיה, זה היה לוקח זמן משאיר המון בלאגן ועולה לא מעט כסף, הטכנולוגיה של שנות האלפיים מאפשרת לאתר נזילה מבלי לשבור דבר!

איך עושים את זה?

בעזרת מצלמה תרמית הפועלת באינפרא אדום, המצלמה סורקת את המקום הנדרש ומנפיקה דוח מפורט אל מחשב המציין את מיקום הבעיה, בעזרת מצלמה כזאת ניתן להבחין בתקלות ששום עין אדם לא הייתה מאתרת.

איך מגיעים לדיוק?

בחירת אינסטלטור מקצועי המתמחה בתחום ובעל ידע נרחב בהפעלה המכשיר, כמו כל בעל מקצוע גם כאן כדאי ללכת על המומחים. צריכים המלצות על אנשי מקצוע מומחים באיתו נזילות? מלאו פרטים כאן וקבלו הצעה כבר היום.

המכשירים: יש מספר מצלמות ומכשירים לאיתור נזילות, כאשר מדובר על בעיה נקודתית בבית ניתן לפתור זאת בקלות, שמדובר בבעיה גדולה ומורכבת כדאי ליידע את האינסטלטור, בעת הזמנת בעל מקצוע ספרו לו על הבעיה וחומרתה וכך תחסכו זמן וביקור חוזר. לא לכל נותני השירות יש את המכשור המתאים, חלקם שוכרים אותו בהתאם לעבודה, לכן כדאי לעלות זאת בעת בקשת הצעת מחיר.

איך פותרים את הבעיה?

הדבר הראשון הוא האבחנה, כאשר יודעים את מקור התקלה חוסכים זמן יקר ועבודה רבה, לאחר איתור הנזילה ניתן לטפל נקודתית בצינור הפגום מבלי ליצור יותר מדי הרס, צינורות שבורים ניתן לתקן נקודתית אך יש לקחת בחשבון שאם הבעיה מאחרי קיר או מתחת לרצפה עדיין יהיה צורך בשבירה ותיקון הקיר/ רצפה.

חשוב לזכור: לא תמיד יש צורך בציוד משוכלל לאיתור הנזילה, נסו לעמוד את חומרת הבעיה לבד, במידה ולא הצלחתם כדאי להזמין שרברב מקצועי, עלויות בדיקה כדאת הם לא זולות אבל מנגד הפתרון המהיר מוזיל את סה"כ עלות התיקון.

איתור נזילות בפורטל האינסטלטורים – צריכים עזרה? יש לכם שאלות? נזילה בקיר? רצפה? רוצים לשוחח עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה? אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ולשוחח עם בעלי המקצוע המומלצים על ידנו כבר היום, השירות ניתן ללא תשלום.