יועץ אינסטלציה מקצועי לשירותכם

יועץ אינסטלציה

במהלך בניית בית? כדאי שיהיה לך יועץ אינסטלציה

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לדאוג להם כשבונים בית חדש או משפצים בית ישן מאוד הוא מערכת האינסטלציה. לא רק שישנם המון צינורות מובילי מים וחיבורים לברזים בבית, אלא שכל יועץ אינסטלציה יודע עד כמה איכות ההתקנה והצינורות חשובה וגם כמה מחשבה יש להשקיע בתכנון הכולל של כל תשתית האינסטלציה בשילוב עם שאר האלמנטים הרבים הנוספים בבית כמו מערכת החשמל למשל. בונה? זה הזמן לקבל יעוץ!

יועץ אינסטלציה לתכנון מוקדם

היתרון הגדול של יועצים בכל התחומים ולא רק בתחום השרברבות הוא שיש להם ראייה כוללת ולא נקודתית. כלומר, בעוד ששרברב רגיל ידע לפתוח סתימה, להתקין אסלה או לתקן צינור שהתפוצץ, אינסטלטור שהוא גם יועץ ידע לתכנן יחד איתך את מערכת הצינורות כולה ולהדריך שרברבים כיצד להתקין ואיפה, ויעמוד על איכות העבודה בכל שלב ושלב.

זה דבר ידוע שבכדי לעשות דברים בצורה נכונה יש לתכנן אותם מראש, להרכיב אסטרטגיה חכמה ולבנות הכול קודם כל הנייר לפני שמוציאים דברים אל הפועל. יועץ מנוסה ידע לעשות כל זאת ביעילות הגבוהה ביותר.

מה לדוגמא? עבודות האינסטלציה בכל מבנה הן רבות ומגוונות:

  • התקנת צנרת איכותית של מים וביוב – בכל בית או מבנה זורמים מים ממקורות שונים ורבים; חדרי אמבטיה, מטבחים, מדיחי כלים, מכונות כביסה ועוד ועוד. בנוסף, תשתית הביוב גם היא חשובה ביותר ואף מפעל תעשייתי, מוסד ציבורי או בית פרטי לא יכולים בלעדיה.
  • חיבורי מדיחים ומכונות כביסה – מעוניין להעביר את מכונת הכביסה מהחיבור במחסן אל תוך הבית? המדיח לא משתלב טוב היכן שיש כבר חיבור? יועץ מיומן ימליץ לך הכין אתה יכול לעשות זאת ובאיזו צורה וגם יצור את נקודות חיבור המים החדשות במקומות שהחלטתם עליהם.

מעוניין לקבל הצעות מחיר מעולות מיועצי אינסטלציה? הגעת למקום הנכון! בוא ונסייע לך לחסוך זמן וכסף. מלא את הטופס הקצר פה במדריך האינסטלטורים ונפנה אותם אליך בהקדם האפשרי, וללא כל תשלום או התחייבות מצדך לקבלת מחירים משתלמים לגולשי האתר.