טיפול יעיל בכל בעיית נזילות

גילית נזילה בבית? כך תטפל בעניין ביעילות

רובינו מכירים את התופעה של הצפה מביכה באסלה, נזילות מתחת לכיור במטבח או מהתקרה לאחר ימים גשומים במיוחד או סתם ביום בהיר אחד. אכן, בעיות אינסטלציה באופן כללי הן לא נעימות. מה אפשר לעשות כדי להימנע מהן ואיך מטפלים בהן בעת הצורך?

הדבר החשוב ביותר שניתן לעשות בכדי למזער את הסיכוי לנזילות הוא לדאוג שיש בבית מערכת אינסטלציה שהותקנה באופן איכותי ושהיא איננה ישנה מדי. רוב התקלות נגרמות מאיטום לא מוחלט ויצירה של סדקים בצנרת, התבלות ושחיקה שנוצרו עם הזמן וכדומה, לעיתים עד כדי כך שאין ברירה אלא להחליף את כולה.

איך מאתרים נזילות?

נזילה רצינית שמקורה במקומות שקשה לראות כגון התקרה או הרצפה תצריך ממך להזמין אינסטלטור מומחה לעבודות איטום או החלפת צינורות. על מנת לאתר את היכן בדיוק החור או הסדק סביר להניח שהוא יעשה אחת מן הפעולות הבאות או את שתיהן:

  • יפענח את סוג הרטיבות - מקור התקלה עלול להיות ממערכת הביוב, המיזוג או צינורות המים הרגילים של מי השתייה והרחצה.
  • יבצע בדיקות של כל מערכת צינורות - כעת שיש לאינסטלטור חשד מהיכן התקלה, הוא יבצע מספר בדיקות כגון בדיקת לחץ, נשיפות וחסימות על מנת להגדיר במדויק מהו המקור הבעייתי.

לא משנה מהיכן נזילה מסוימת מתרחשת, חשוב לטפל בה כמה שיותר מהר. מים ורטיבות בתקרה, ברצפה וכו' עלולים לגרום לנזקים קשים לבית ואף מסוכנים כגון הצטברות של עובש הגורם לבעיות נשימה ואסטמה, חלודה בצנרת, מים שיגיעו מהדירה אפילו לשכנים שלמטה ויגרמו להם לנזקים ועוד.

ניסית לתקן נזילות באופן עצמאי וזה לא כל כך עבד? אל תהסס לקרוא לנותן שירות מקצועי ומיומן בהקדם האפשרי.

אנשי מקצוע לתיקון נזילה

מחפש שרברבים או אינסטלטורים שלא יעבדו עליך ויבצעו עבודות תיקון באחריות וביעילות? השאר אצלנו באתר מספר פרטים ליצירת קשר ונפנה אותם אליך לתיקון נזילות, תיקון מרזבים, פתיחת סתימות וכו' כמה בהקדם האפשרי, בחינם לגמרי וללא כל התחייבות מצדך! אז אל תדחה למחר את מה שאתה יכול לעשות היום…