זקוקים בדחיפות לשירותי פתיחת סתימה במקלחת?

פיצוץ בצנרת

השאר כל פתיחת סתימה במקלחת למקצוענים!

סתימות במקלחת הן נפוצות ומתרחשות בבתים רבים, גם כאלו שמערכת האינסטלציה שלהם חדשה ומשובחת. לשחרר את הסתימה לבד לא תמיד פשוט ובמיוחד אם אתה לא שרברב מוסמך (וסביר להניח שאתה לא). איך בכל זאת תוכל לנסות למנוע את התקלה ומה אפשר לעשות כדי לבצע פתיחת סתימה במקלחת?

כך תמנע סתימות במקלחת

זה קורה כמעט לכולם; במהלך מקלחת נעימה, לפתע שמים לב שהמים לא ממש יורדים אל החור שהם אמורים להעלם דרכו אלא מצטברים ומצטברים עד שנראה כי עוד רגע ממש הם הולכים לכסות את כל הגוף ולהטביע אותנו כליל.

רוב האנשים סבורים שכאשר המקלחת נסתמה, זה ודאי מעיד על בעיה חמורה בצנרת שיש לטפל בה מיד. אז נכון שאף אחד לא היה רוצה הצפה של מים בבית, אך אין זה אומר בהכרח שמדובר במצב בלתי הפיך או פגיעה קשה במערכת האינסטלציה.

הרבה פעמים סתימה במקלחת נגרמת למעשה משערות שנשרו בעת הרחצה ולא נאספו בזמן. עם המקלחות שנוספו באותו היום, ולמחרת וביום שאחרי, נוספות עוד ועוד שיערות למאגר ויחד הן סותמות את המקלחת נהדר!

רוצה למנוע או לפחות להפחית את תדירות התקלות? הקפד שלא להשליך שאריות זבל אל חורי הניקוז. כך תקף גם לגבי הכיור במטבח למשל. שאריות מזון גדולות שלא נגרסו, שערות ועוד עלולים לגרום לתקלות הרבה יותר מהר ממה שאתה עלול לחשוב.

פתיחת סתימה במקלחת – נסה קודם לבד

אין לך כסף מיותר לבזבז על שירותיו של השרברב? נסה ראשית לשחרר את הבעיה בעצמך על ידי איסוף הזבל שהצטבר. ניתן לפתוח את מכסה החור בעזרת סכין בקלות ברוב המקרים. אם זה לא עוזר, נסה להיעזר בפומפה. לפני שתמהר לרכוש תרסיסים כימיים בחנות, קבל ייעוץ לגבי סוג הצנרת שבביתך על מנת שלא לגרום לה נזק.

התקלה חמורה ואתה זקוק למכשיר פותח סתימות? פוחד לפגוע בצנרת הביתית? בצדק! מומלץ תמיד להזמין קודם איש מקצוע שיעריך את המצב ויפתור את הבעיה במקצועיות. מחפש מחיר מעולה? מלא את הטופס פה באתר וקבל הצעות מחיר משתלמות לכל עבודת אינסטלציה בחינם וללא התחייבות מצדך.