התקנת אסלה סמויה מכל הסוגים

אסלה

הכר את הטרנד החדש: התקנת אסלה סמויה

חשבת שלאסלה יש פונקציה אחת בלבד ועדיף שלא להתעמק בה? אז זהו, שלא כל כך. כמו שכיורים וברזים ניתן למצוא היום מכל מיני סגנונות והם כבר הרבה מעבר להתקנים שאחראים להובלה והכלה של מים, כך גם בתחום האסלות. האסלות של היום הן כבר מזמן לא האסלות של פעם. הידעת למשל שיש דבר כזה התקנת אסלה סמויה?

התקנת אסלה סמויה – אסלות מכל הסוגים

  • אסלות עומדות – האסלה שכולנו אוהבים ומכירים. היא מונחת ביציבות על גבי הרצפה באמצעות "רגל" מחרסינה המחברת ביניהן. גם בסוג זה קיימים היום מגוון של עיצובים אך בעיקרון היא נחשבת לאסלה בסיסית עם ניאגרה גלויה שמותקנת בהמשך שלה כלפי מעלה.
  • אסלות תלויות – החידוש האחרון ביותר בתחום האסלות. מדובר באסלה שיוצאת למעשה מן הקיר ללא חיבור לרצפה. כך היא עומדת באוויר כשמתתיה נותר חלל ריק שחושף את הרצפה, מאפשר ניקיון ושטיפה בקלות יתרה ואין רגל חרסינה שצוברת אבק ולכלוך שיש להסיר לעיתים קרובות.

מה שעוד מבדיל אסלה תלויה מאסלה רגילה ועומדת הוא העובדה שהניאגרה שלה סמויה מאחורי הקיר. המים יורדים בעצם עם לחיצה של כפתור כשכל מה שגלוי זה קול המים הנשפכים אל האסלה.

התקנת אסלה סמויה ותלויה היא פתרון העיצוב האלגנטי ביותר שיש היום בתחום הכלים הסניטרים. עם אסלה סמויה ניתן לשדרג כל חדר אמבטיה מהפשוט ביותר למהודר ביותר והיא מוסיפה למראה החדר יוקרתיות ומודרניות.

בנוסף, גם הצורה של האסלות הסמויות החדשות מאפשרת היום גיוון כשאין עוד הכרח להתפשר על אסלה עגולה או אליפטית. היום ניתן להשיג אפילו אסלות מרובעות לדוגמא.

כדי לבצע התקנה נכונה יש צורך להזמין שרברב מיומן שיש לו ניסיון בהתקנת אסלות סמויות. זאת בכדי למנוע בעיות במערכת האינסטלציה שעלולות להגרם כתוצאה מההתקנה.

מחפש יועץ אינסטלציה, שרברבים ומתקיני אסלות? מצא את כולם דרכינו, מדריך האינסטלטורים! השאר כמה פרטים אישיים אצלינו באתר ונשלח בהקדם האפשרי את אנשי האינסטלציה הטובים ביותר עד אליך ללא כל מאמץ, תשלום או התחייבות מצדך!