בדיקת אינסטלציה

בדיקת אינסטלציה

הצנרת אינה פועלת כשורה? סובל מבעיות ניקוז? יש חשש לסתימה בכיור, סתימה במקלחת או באסלה? אחת לזמן מה כל אחד מאיתנו נזקק לשירותיו של אינסטלטור ואתה מוזמן לאתר את המובילים שבהם במדריך האינסטלציה המלא.

ישנם נושאים מסוימים בהם הידע וההבנה שלנו מוגבלים, אחד מהתחומים שרבים מאיתנו לא מבינים בו במיוחד, לא בקיאים בו הוא תחום האינסטלציה, לרוב גם אין לנו ממש רצון או סיבה להבין אותו לעומק או להיות בקיאים בו, יש עיסוקים ופעולות שעלינו פשוט להשאיר למי שמתמחה בהם.

מתי צריך לערוך בדיקת אינסטלציה?

ובכן התשובה פשוטה, מתי שרק נדמה לך שדבר מה לא פועל כראוי, שישנה איזו אי תקינות, שמשהו אינו כתמול שלשום, לא לדחות את המטלה, לא לחכות למועד מאוחר יותר (כיוון שזה עלול להיות מאוחר מדי), פשוט לזמן איש מקצוע שיעשה בדיקה ויספק הערכה ואם יש צורך בתיקון אז יתקן.

כמה עולה בדיקת אינסטלציה?

תלוי כמובן בבדיקה עצמה, אם מדובר בבדיקה מקיפה היא כנראה תעלה יותר מאשר בדיקה ספציפית יותר (כמו לדוגמא ניקוז, צנרת, כיורים, אמבטיה או אסלה), קריטריון נוסף הוא המחירון של בעל המקצוע עצמו, תחום האינסטלציה אינו נמצא תחת פיקוח וכל איש מקצוע יכול לגבות כמה שיחליט על ביקור, בדיקה או תיקון.

אז אם אתה מעוניין לקבל הצעות מחיר משתלמות, על בדיקת אינסטלציה, בדיקת נזילות מים או על עבודות האינסטלציה השונות ואם חשוב לך לפנות, להתקשר ולקבל שירות מאנשי מקצוע אמינים, מנוסים והוגנים עשה זאת דרך הפורטל המקיף ביותר לעבודות אינסטלציה – ללא תשלום ועל ידי הרשמה קצרה.